Domek letniskowy

Adres:

Adres: Augustów, ul. Deszczowa 27 16-300

GPS: 53.840961513497, 23.118991814554

Telefon: 504242900

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek letniskowy mieści się niecałe 9 km od centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Na wyciągnięcie ręki mamy więc całe multum atrakcji, jakie oferuje nam kurort.

Domek letniskowy – Oferta

Domek będzie można wynająć od czerwca 2017 r. Ogrodzony stalową siatką stanowi gwarancję bezpieczeństwa i spokoju. Zarówno brama wjazdowa, jak i dwie mniejsze bramki od ulicy i jeziora, zamykane są na kłódkę. Na dole w domku odnajdziemy miejsce do spania dla dwóch osób, aneks kuchenny ze sprzętem agd, jadalnię i małą łazienkę. Na górze z kolei umieszczono dwie sypialnie dla sześciu przyjezdnych. Druga część działki łączy się bezpośrednio z jeziorem, a dojdziemy tam jedną z bramek. Własny dostęp do wody zapewnia całkowitą prywatność i swobodę. Na zewnątrz wyodrębniono specjalne miejsce pod grilla czy ognisko dzięki czemu spędzimy miłe chwile pod niebem pełnym gwiazd. W ofercie znajduje się ponadto wypożyczalnia sprzętu wodnego, przez co w pełni wykorzystamy potencjał tego miejsca.

Atrakcje

Puszcza Augustowska stwarza doskonałe warunki do pieszych wycieczek i spacerów z kijkami (nordic walking). Koniecznie trzeba zabrać za sobą wygodne buty i aparat fotograficzny. Lasy iglaste wzbogacają powietrze o tlen, produkują też olejki eteryczne, sprzyjając aktywności. Ścieżki dydaktyczne liczą od kilku do kilkudziesięciu kilometrów. Jedna z mniej wymagającyh nosi nazwę ”Kozi Rynek” prowadząc przez rezerwat o tej samej nazwie. Obejmuje on tereny, które w okresie powstania styczniowego, były miejscem stacjonowania największego oddziału na Augustowczyźnie. W celu upamiętnienia tych wydarzeń zbudowano pomnik. Na trasie ścieżki liczącej 2 km, odnajdziemy liczne tabliczki informacyjne, zdecydowanie ułatwiające poruszanie się po terenie.

Informacje dodatkowe

W sprawie wynajmu domku można kontaktować się z właścicielem przez całą dobę. Zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż są w pełni akceptowalne. Podróżni ucieszą się z miejsc parkingowych wliczonych już w cenę. Jeśli będziemy mieli jakiś problem z garderobą to z pewnością skorzystamy z opcji prania i prasowania na zlecenie. Zakwaterowanie wyznaczono na godzinę-15 stą.

Domek Wczasowy

Adres:

Adres: Augustów, ul. Jutrzenki 15-300

GPS: 53.831268669318, 23.105754777789

Telefon: 794-226-449, 887-988-558

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek wczasowy znajduje się niecałe 10 km od centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Na wyciągnięcie ręki mamy wszelkie atrakcje, jakie oferuje nam nowoczesne miasto. To wodna stolica północno-wschodniej Polski, doskonałe miejsce na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem, katamaranem czy gondolą.

Domek Wczasowy – Oferta

Domek pomieści maksymalnie do ośmiu przyjezdnych. Za wynajem całości zapłacimy, w zależności od sezonu, od 250 do 350 zł. Składa się on z czterech pokoi, salonu, kuchni i łazienki. Na podwórku wyodrębniono specjalne miejsce pod grilla czy ognisko. W niewielkim oddaleniu odnajdziemy liczne jeziora- Sajno, Białe czy Studzieniczne. Dzięki wypożyczalni sprzętu, bez ograniczeń wykorzystamy walory tego miejsca. Domek poleca się głównie całym rodzinom.

Atrakcje

Przez Augustów przepływa rzeka Netta, stanowiąca swoiste źródło miejskich rozrywek. W 1999 r. uruchomiono pierwszy w kraju profesjonalny wyciąg nart wodnych. Władze miasta nagrodzono z okazji tego wydarzenia. Wyciąg otrzymał tytuł ”Atrakcji turystycznej roku”. Jeśli chodzi o jego parametry – posiada on 740 m długości, a prędkość, jaką pozwala rozwinąć to blisko 60 km/h. Na miejscu obsługa zapewnia wynajem fachowego sprzętu, a doświadczeni instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo turystom. Wyciąg czynny jest codziennie w lipcu i sierpniu. W miesiące takie jak maj, czerwiec i wrzesień, z jego usług skorzystamy jedynie w weekendy. Jednorazowy wypad ze sprzętem wiąże się z kosztem 4 zł, zaś całodniowe szaleństwo bez ekwipunku kosztuje 100 zł. Mimo że taki sport wymaga sprawności fizycznej, co roku tysiące turystów zostawia obawy za sobą. W drugiej połowie lipca odbywają się zawody w skokach na nartach wodnych – memoriał Zygmunta Kowalika ”Netta Cup”. Konkurs ten posiada międzynarodowy wydźwięk i organizowany był już w latach sześćdziesiątych. Od kilku lat rozgrywane są też konkurencje o puchar burmistrza miasta, które nadzwyczajny charakter zawdzięczają temu, że rozgrywa się je nocą. W sierpniu z kolei mamy do czynienia z prestiżowymi Mistrzostwami Polski. Kategorie w jakich startują zawodnicy to slalom, skoki i jazda figurowa.

Informacje dodatkowe

Klienci skorzystają z parkingu bezpłatnie.

&nbsp