Niezapominajka

Adres:

Adres: Dalny Las 3C

GPS: 53.927490909343, 23.191108703613

Telefon: 510193731

Email:

Strona internetowa: http://www.niezapominajka.hol.es

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gospodarstwo Niezapominajka znajduje się w samym centrum Puszczy – małej miejscowości Dalny Las, nieopodal kanału Augustowskiego i jeziora Serwy. Drewniany dom wraz z przestronnym ogrodem daje idealne możliwości do wypoczynku i rekreacji. Cisza pośród dzikiej przyrody gwarantuje to w 100%.

Niezapominajka – Oferta

Do dyspozycji przyjezdni mają, na piętrze, pięć pokoi z dostępem do łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Na parterze znajduje się zaś w pełni wyposażona kuchnia wraz z jadalnią. Istnieje też opcja zamówienia posiłków przygotowanych przez gospodynię. Serwowane są przede wszystkim specjały podlaskiej kuchni regionalnej.Na chłodniejsze dni przyda się rozpalenie klimatycznego kominka. Obiekt można wynająć także w celu organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, przy czym należy pamiętać, iż może on pomieścić maksymalnie 40 osób. Istotną zaletą jest posiadanie własnego, kompletnego nagłośnienia o dużej mocy. Goście nie muszą więc martwić się o sprzęt na choćby wieczór karaoke. Właściciele nie zapomnieli o efektach świetlnych czy podgrzewającej atmosferę wytwornicy dymu. Można poczuć się jak na prawdziwej dyskotece. Nie tylko zabawą jednak człowiek żyje. Biznesmeni mogę skorzystać z sali konferencyjnej. Cena wynajmu za jedną osobę waha się od 35 do 50 złotych, co jest uzależnione od takich czynników, jak ilość gości i termin rezerwacji.

Atrakcje

Gospodarstwo przygotowało wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Grille, ogniska czy spacery umożliwiają dobrą zabawę na czystym, świeżym powietrzu i zapewniają niezapomniane chwile. Jeśli chodzi o najmłodszych mają oni do dyspozycji piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki i trampoliny.Dorośli mogą w tym czasie korzystać ze świetlicy albo jednej z dwóch sal gier i telewizyjnej. Nic tylko się bawić! Bliskość do słynnego Kanału Augustowskiego pozwala na wykorzystanie jego dobrodziejstw. Rejsy statkiem, gondolami czy katamaranem to tylko kilka z wielu rozwiązań.Szczególnie zachwalany jest wyjątkowy wyciąg dla nart wodnych, dzięki któremu władze miasta otrzymały liczne nagrody.

Informacje dodatkowe

Na terenie gospodarstwa mieści się parking dla klientów (wliczony w cenę). Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zlecenia prasowania i prania przybrudzonych ubrań.

Regionalne Centrum Rekreacji Kaktusik

Adres:

Adres: Augustów, ul. 29-Listopada 2

GPS: 53.84190943655385, 22.995126252907312

Telefon: 697 720 033

Email: kaktusik1@op.pl

Strona internetowa: http://www.kaktusik.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Regionalne Centrum Rekreacji Kaktusik znajduje się zaledwie kilometr od serca ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie.

Regionalne Centrum Rekreacji Kaktusik – Oferta

Obiekt ma do zaoferowania nocleg w sześciu komfortowych pokojach. Każdy z nich wykonany jest w innym stylu i kolorze, co sprawia, że każdy turysta poczuje się jak u siebie w domu. W zależności od pory roku, cena za wynajem waha się od 150 do 200 zł. Na terenie posesji wyodrębniono specjalne miejsce pod ognisko. W taki sposób organizowane są też często spotkania firmowe i dla grup zorganizowanych.

Atrakcje

Właścicielom przyświecało stworzenie warunków do wypoczynku pośród zieleni i spokoju. Jednym z głównych elementów krajobrazu kaskada, która to była świadkiem tysięcy ślubnych fotografii. Wodospad idealnie wkomponowuje się w otaczającą go przyrodę. Połączony siecią strumyków i oczek wodnych pozwala delektować się kojącym szumem wody. Nocą wodospad jest przepięknie podświetlony, ukazując całą paletę barw przelewającej się wody. W nurtach wodospadu można zobaczyć wiele różnych ryb. Od pospolitych okoni, poprzez kolorowe karasie, a na żółwiach wodnych kończąc.Na scenie każdego lata popisy dają zespoły z muzyką na żywo. Dzięki namiotowi można bawić się mimo niesprzyjającej pogody. Zarówno latem, jak i zimą urokliwym miejscem na posesji jest staw. Całe rodziny czy grupy znajomych wykorzystują go jako lodowisko, które jest znacznie bezpieczniejsze od jezior. Jeśli nie posiadamy łyżew – na miejscu je wypożyczymy.”Kaktusik” posiada liczne atrakcje dla milusińskich. Pełną frajdy przejażdżkę gwarantuje kuc o imieniu Lord, który gości w miejscowej stadni od wielu lat. Na terenie placu rekreacyjnego mieści się grill bar i karczma. Obiekt więc w należyty sposób zadbał o aspekt gastronomiczny. Karczma stanowi też swego rodzaju ozdobę tego miejsca.Zbudowana z grubego stuletniego bala, pokryta wiórem wtapia się idealnie w otoczenie.

Informacje dodatkowe

Pokoje zawierają udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci chociaż specjalnego krzesełka do karmienia. Auta można spokojnie zostawić na terenie posesji, a za wszelkie usługi zapłacimy kartą kredytową. &nbsp

Stara Poczta

Adres:

Adres: al. Wojska Polskiego 16, 18-300 Zambrów

GPS: 52.97667379156583, 22.244884460530557

Telefon: (86) 271-11-33, 662-171-662

Email: biuro@starapoczta.pl

Strona internetowa: http://www.starapoczta.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Obiekt hotelowy Stara Poczta mieści się w centrum Zambrowa. Miasto położone na terenie historycznego Mazowsza, liczy ok. 22 tys.mieszkańców. Pierwsze informacje o Zambrowie pochodzą już z XIII wieku, co świadczy o jego bogatej historii. W niewielkiej odległości zlokalizowany jest jest przepiękny kompleks leśny tzw. Grabówka, który stanowi doskonały przykład lasu naturalnego pochodzenia (grądu). W 1996 roku powstał na tym terenie Rezerwat Przyrody ”Grabówka””.

Stara Poczta – Oferta

Hotel odnajdziemy w odrestaurowanej kamienicy, która to niegdyś stanowiła siedzibę Poczty Polskiej. Stąd też jego nazwa. Na bazę składają się kompleksowo wyposażone pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Każdy z nich posiada tv i łazienkę. Gwarantują one udany wypoczynek. W wystroju postawiono na neutralne kolory i nowoczesny design. Jeśli chodzi o cennik – najtańszy pokój wynajmiemy już od 120 zł. Dużym plusem jest bez wątpienia korzystna lokalizacja w centrum miasta, która to umożliwia zwiedzania miejscowości oraz okolicznych terenów.

Atrakcje

Zambrów nie posiada wiele atrakcji i zabytków. Warte zobaczenia są jednak budowle sakralne i nekropolie. Jedną z nich jest cmentarz jeńców radzieckich. Na początku II wojny światowej, do roku 1941, w miejscowych koszarach funkcjonował obóz, gdzie z wycieńczenia zmarło ponad 12 tys. osób. Żołnierzy chowano początkowo na starym cmentarzu prawosławnym, powstałym jeszcze w czasach zaboru rosyjskiego. Pod koniec wojny (1944 r.) na cmentarz jeniecki przeniesiono również szczątki żołnierzy Armii Czerwonej z Drugiego Frontu Białoruskiego, którzy zginęli w walkach o miasto. Innym zabytkowy cmentarz związany jest z wyznaniem judaistycznym. Powstał on na początku XIX w. zaś najstarszy zachowany nagrobek datuje się na rok 1829. Po wojnie nekropolia została zrujnowana, a odnowiono ją w latach osiemdziesiątych. Do tej pory zachowało się około stu pomników.

Informacje dodatkowe

W cenę wynajmu wliczone jest już śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. Doba hotelowa trwa od godz. 16 00 i trwa do 12 00 dnia następnego. Na gości zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe. Nie zapomniano również o dostępie do bezpłatnego internetu. Istnieje możliwość zlecenia prania czy prasowania. W trosce o bezpieczeństwo klientów, obiekt objęto całodobowym monitoringiem.

Sleep in Łomża

Adres:

Adres: ul. Sikorskiego 8, 18-400 Łomża

GPS: 53.18542945183729, 22.053987977756833

Telefon: 535-733-455

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje gościnne Sleep in Łomża mieszczą się w centrum miasta nieopodal dworca pks. Dogodne położenie sprawia, że bez trudu dojedziemy w każde wybrane miejsce w okolicy. Szczególnie poleca się je studentom i klientom biznesowym. Obiekt charakteryzuje się niskim poziomem cen.

Sleep in Łomża – Oferta

Do wyboru mamy pokoje jedno, dwu, trzy, czteroosobowe oraz dwuosobowe apartamenty. Każdą izbę wyposażono w łazienkę, bezprzewodowy internet i telewizor lcd o dużych rozmiarach. Goście mogą również skorzystać z ogólnodostępnej kuchni. Na zewnątrz wydzielono specjalne miejsce w celu organizacji ognisk bądź grilla. Klienci, którzy przybyli w celach służbowych bez trudu skorzystają z takich narzędzi jak faks czy ksero. Na zwolenników aktywnego wypoczynku czeka wypożyczalnia rowerów.W cenie wynajmu znajduje się również przestronny parking. Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci chociażby wanienki. Jeśli posiadamy niewielkie problemy z garderobą, istnieje opcja zlecenia prania. Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 12 00, a kończy się o 10 00 w dniu odjazdu.

Atrakcje

W Łomży niemal całe dzieciństwo i młodość spędziła słynna aktorka kabaretowa Hanka Bielicka. Dla jej uczczenia, rok po śmierci artystki, na ulicy Farnej, powstała ławeczka przedstawiająca tą wybitną osobę ze słynnym już kapeluszem. Rzeźba została odlana z brązu, a uroczystemu odsłonięciu patronował sam prezydent miasta Jerzy Brzeziński. Jeszcze dwa lata przed odejściem, Hanka Bielicka otworzyła salonik poświęcony swej osobie. Mieści się on w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II, działającym przy nowym kościele św. Krzyża. W jednym pomieszczeniu zgromadzono kostiumy, kapelusze, karykatury, portrety,a także przedmioty osobiste. Obecnie salonik stanowi swoiste miejsce pamięci,a administratorzy Centrum Katolickiego chętnie udostępniają go wszystkim zainteresowanym. Hołd aktorce złożono jeszcze w inny sposób. Dwa skrzyżowania ulic – ronda znajdujące się w pobliżu Teatru Lalki i Aktora nazwano oficjalnie Rondami Hanki Bielickiej. To chyba jedyne w Polsce ronda uliczne będące jednocześnie rondami olbrzymich kapeluszy-kwietników. Place skrzyżowań uformowano na kształt kapeluszy, których kolekcjonowanie i noszenie było życiową pasją pani Hanki Bielickiej.

Domowe Spanie

Adres:

Adres: ul. Łąkowa 12, 18-400 Łomża

GPS: 53.18557169372322, 22.070711405217025

Telefon: 733-786-565

Email:

Strona internetowa: http://www.domowespanie.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domowe Spanie to pokoje gościnne mieszczące się w centrum Łomży. Miasto jest malowniczo położone na wschód od Białegostoku w Dolnie Narwii na obszarze parku krajobrazowego.

Domowe Spanie – Oferta

Na bazę składa się w sumie dwanaście miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Za najtańszy zapłacimy już 35 zł. Każda izba posiada dostęp do łazienki. Do dyspozycji gości jest przestronna kuchnia z wyjściem na taras. Nie zabrakło też bezprzewodowego internetu. Na klientów zmotoryzowanych czeka przestronny parking w cenie wynajmu. Jako, że z obiektu korzystają głównie osoby pracujące, konieczne jest przestrzeganie ciszy nocnej. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które nam towarzyszą. Jeśli posiadamy problem z garderobą, istnieje opcja zlecenia prania. Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 16 00, kończy się o 10 00 przy wyjeździe.

Atrakcje

Najczęstszym punktem wypadowym Łomżynian jest Stary Rynek. Owy prostokątny plac znajduje się w śródmieściu, a jego główny budynek to zlokalizowany we wschodniej części ratusz. Powstał on w XIX w. według projektu Aleksandra Graffe. Podczas późniejszej przebudowy dobudowano do ratusza oficyny, przez co stworzono wewnętrzny dziedziniec. Wokół rynku możemy podziwiać odbudowane kamienice naśladujące styl barokowy. Zastąpiły one zniszczone w czasie drugiej wojny światowej klasycystyczne obiekty. Dzięki staraniom mieszkańców powstał deptak na ulicy Farnej. Wyłożono go bazaltową kostką, wkomponowano stylowe lampy i ławki. Ciekawa szczególnie jest rzeźba słynnej aktorki Hanki Bielickiej, której pomnik-ławka, zachęca do fotografowania.

W Łomży i okolicach możemy odwiedzić liczne obiekty sakralne. Jeden z nich to katedra św. Michała Archanioła wzniesiony w pierwszej połowie XVI w. Pierwszy Kościół Farny istniał już na wzgórzu św. Wawrzyńca ok. 1000 r. Katedra uległa zniszczeniu w wyniku potopu szwedzkiego . W latach 1691-1692 doszło do gruntownego remontu, w wyniku którego styl świątyni zmienił się z gotyckiego w barokowy. W czasie pielgrzymki do Polski, papież Jan Paweł II koronował słynący z łask obraz Matki Boskiej. W 2007 r. wybito monetę z cyklu Historyczne Miasta Polski, na której rewersie widnieje właśnie katedra.

&nbsp

Karczma pod Topolami

Adres:

Adres: Konopki Młode 3, 18-411 Śniadowo

GPS: 53.073446374029, 22.013199774956

Telefon: (86) 219-04-12, 602-116-777

Email: topole@poczta.fm

Strona internetowa: http://www.karczmapodtopolami.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Karczma pod Topolami mieści się w małej miejscowości Konopki Młode, oddalonej od centrum Łomży o około 13 km. Położenie na trasie Ostrów Mazowiecka – Wilno sprawia, że nie będziemy mieli problemu z dojazdem do obiektu i innych okolicznych atrakcji.

Karczma pod Topolami – Oferta

Obiekt powstał w 1988 r. łącząc od tej pory tradycyjną kuchnię staropolską z nowoczesnymi standardami jakości. Dysponuje on dwiema salami na 180 i 350 osób. Na zewnątrz czekają pośród zielenie trzy duże letnie ogródki. Karczma posiada duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych na czele z weselami. Na życzenie klienta zapewnia takie atrakcje jak pokazy sztucznych ognii, przejażdżki kuligiem czy występy iluzjonistów.

Baza to ponad 48 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddano pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Najtańszym rozwiązaniem będzie wynajem izby dwupokojowej za 50 zł. Każda z nich zawiera łazienkę, tv i bezprzewodowy internet. W cenie wynajmu znajduje się ponadto parking dla zmotoryzowanych

Atrakcje i zabytki

W Łomży o okolicach znana jest historia nieszczęśliwej miłości między komendantem Polskiej Organizacji Wojskowej a uczennicą miejscowej szkoły handlowej. Leon Kaliwoda mając zaledwie dwadzieścia lat został skierowany z Warszawy aby objąć dowództwo dziesiątego okręgu POW.Tu spotkał młodszą o pięć lat Halinę Jurnuszkiewiczównę. Obydwoje dorastali w czasach zaboru pruskiego, aktywnie uczestnicząc w działaniach niepodległościowych i zdobywając doświadczenie w harcerskich drużynach. 11 listopada czyli w dniu , w którym świętujemy niepodległość, Leon zginął od jednych z ostatnich kul, jakie wystrzelono w Łomży. Mimo ostatecznego opuszczenia miasta przez Niemców, Halina pogrążyła się w rozpaczy. Kilka tygodni później na grobie ukochanego odebrała sobie życie strzałem z pistoletu. Dziewczynę pochowano z rodzinnym grobie, lecz jeszcze tej samej nocy w niewyjaśnionych okolicznościach, ciało przeniesiono do mogiły komendanta. W 1933 r. w celu upamiętnienia Kaliwody, ufundowano pomnik, który stanął na jego grobie. Tragiczny los dziewczyny nie spotkał się z podobnym współczuciem. Na skromnym nagrobku przy mogile można przeczytać jedynie napis ”Halina Jarnuszkiewiczówna, córka Adeli i Wacława, zmarła 21 stycznia przeżywszy 16 lat ”.

&nbsp

Kompleks Perła

Adres:

Adres: al. Piłsudskiego 127, 18-400 Łomża

GPS: 53.16854901118553, 22.050870649514763

Telefon: (86) 218-10-10, 600-896-436

Email: perla@stelmachowski.com.pl

Strona internetowa: http://www.perla.stelmachowski.com.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kompleks Perła zlokalizowany jest niemal w samym centrum Łomży. Samo miasto leży nad rzeką Narew i stanowi miejsce skrzyżowania szlaków komunikacyjnych północno-wschodniej Polski. Chodzi przede wszystkim o drogę krajową nr.61, łączącą Warszawę z Augustowem i dalej na Wilno.

Kompleks Perła – Oferta

Na bazę składa się 35 miejsc noclegowych. Przygotowano pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Za najtańszy z nich musimy wydać od 90 zł.Każda izba wyposażona jest w telewizor, lodówkę i łazienkę. W kompleksie znajduje się restauracja czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 12 – 20. Koszt obiadu to ok. 20 zł, a śniadanie otrzymamy od godziny 7 00 w cenie 15 zł.

Cały obiekt znajduje się pod stałym nadzorem kamer video. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, jakie zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Nie musimy martwić się o brak gotówki, gdyż na miejscu możemy zapłacić kartą kredytową. Na zmotoryzowanych gości czeka bezpłatny ogrodzony parking. Klientom udostępnia się bezpłatny internet (WIFI, LAN). Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godz. 14 00, kończy się o 12 00 w dniu odjazdu. Kompleks zawiera udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci krzesełka do karmienia i wanienki. Dla dzieci przygotowano plac zabaw z huśtawką i zjeżdżalnią, na którym spędzą niejedną beztroską chwilę.

Ciekawostki

Herbem miasta jest jeleń przeskakujący przez kamienie. Jego rodowód sięga XV w. i został nadany jeszcze przez książąt mazowieckich. Nawiązywał on do ówczesnej sytuacji osady położonej wśród lasów bogatych w zwierzynę. Najwcześniejsze jego wersje pochodzą z pieczęci, jakie zachowały się na listach wysłanych z Łomży do Gdańska w XV w. Wiadome jest, że złoty jeleń stanowił zwieńczenie pierwszego ratusza. Spotykano go również na niektórych wyrobach rzemieślniczych.Zmiana herbu nastąpiła w czasach gubernialnych.Wówczas symbolem została berlinka (statek rzeczny) pod żaglami na niebieskim polu. Po odzyskaniu niepodległości jako herb powrócił złoty jeleń na czerwonym polu. Według legendy herb to pamiątka po przygodzie księcia Janusza, który dzięki nietypowemu zachowaniu zwierzęcia w czasie polowania, zdołał uniknąć śmierci w zasadzce zorganizowanej przez Krzyżaków.

Pensjonat

Adres:

Adres: pl. Parkowy 11, 17-250 Kleszczele

GPS: 52.57340401848835, 23.326172789536713

Telefon: 513-019-870, 516-191-551

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pensjonat usytuowany jest w małej miejscowości Kleszczele, które mieści się nad rzeką Nurzec, w pobliżu takich miast jak Bielsk Podlaski czy Białowieża. Posesja dzięki ogrodzeniu zapewnia przyjezdnym ciszę i prywatność.

Pensjonat – Oferta

Obiekt oferuje nocleg w domu, który pomieści jednorazowo do dwudziestu gości. Do ich dyspozycji są pokoje dwu, cztero i sześcioosobowe. Do wyboru mamy pokoje na parterze i na piętrze. Wszystkie izby posiadają tv oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Serce domu to przestronny salon z atmosferycznym kominkiem. Zarówno na tarasie, jak i działce istnieje możliwość organizacji spotkań przy grillu.Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Na gości zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking wliczony już w cenę wynajmu. Zakwaterowanie zaczyna się od godz. 14 00, a kończy się o 13 00 w dniu przyjazdu. Jeśli mamy jakikolwiek problem z garderobą, zawsze możemy skorzystać z opcji zlecenia prania. Kleszczele to dobre miejsce do uprawiania turystyki rowerowej. W pobliżu przebiegają liczne szlaki dla fanów jednośladów.

Atrakcje

W okresie letnim tłumnie odwiedzany przez turystów jest zalew Repczyce. Powstał on w latach 2001-2002 na rzece Nurzec, a jego łączna powierzchnia wynosi około 11 ha. Średnia głębokość to z kolei 2 m. Linia brzegowa rozciąga się na długości ponad 2 km. Zbiornik znajduje się pod opieką Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach. Zalew zapewnia wiele wariantów spędzenia swojego czasu. Atrakcje przygotowano również dla dzieci. Obecność ratowników WOPR gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Na miejscu możemy wypożyczyć sprzęt służący do rekreacji wodnej, taki jak kajaki czy rowery wodne. Ciekawą formą zorganizowania pobytu jest również organizacja ogniska w specjalnie wyznaczonych do tego miejsca. Miłośnicy gier zespołowych zagrają niejeden mecz siatkówki i koszykówki. Na zmotoryzowanych wczasowiczów czeka parking. Obszar zalewu zapewnia zaplecze sanitarne – wc i natryski. Wędkarzy przyciąga głównie zachodnia część zbiornika. W wodach czekają na nich takie gatunki jak szczupaki, okonie, leszcze, karpie, a nawet sum. Wędkowanie nie wymaga specjalnych zezwoleń – wystarczy karta.

&nbsp

Pokoje Gościnne Na Poddaszu

Adres:

Adres: Trześcianka 190/2, 17-210 Narew

GPS: 52.943660421444, 23.438578543137

Telefon: 608-283-144

Email:

Strona internetowa: http://swojskieklimaty.info/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje Gościnne na poddaszu mieszczą się w malej miejscowości Trześcianka, należącej do Gminy Narew. Położenie na trasie do Białowieży, stanowi doskonały punkt wypadowy do większych miast Podlasia takich jak Białystok czy Drohiczyn. Gospodarstwo oprócz agroturystyki, trudni się hodowlą bydła mięsnego i chowem drobiu.

Pokoje Gościnne Na Poddaszu – Oferta

Przyjezdni mogą być zakwaterowani w pokojach gościnnych lub apartamentach. Pierwsze z nich znajdują się w mieszkaniu właścicieli na poddaszu, które wydzielono wyłącznie dla gości. Na dwa pokoje przyda jedna łazienka.Oprócz łóżek odnajdziemy w nich telewizor, szafkę nocną, stolik, fotele i pufy.

W oddzielnym domu czekają na turystów przestronne apartamenty. Na parterze mieści się apartament dębowy o łącznej powierzchni ok. 70 m2. Wyposażono go w aneks kuchenny, dwie sypialnie i łazienkę z prysznicem. Stwarza on warunki noclegowe dla maksymalnie dziesięciu osób. Wyróżnia się ścianami w kolorze ciemnego dębu, w charakterze swojskiego klimatu. Niewątpliwym plusem jest widok na okolicę z tarasu. Na poddaszu mamy do czynienia z apartamentem brzozowym przeznaczonym dla około dwunastu osób. Składa się z aneksu kuchennego, trzech sypialni, łazienki z wanną, balkonu i małego strychu.

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci krzesełka ko karmienia, specjalnego łóżeczka i wanienki. Najmłodsi będą mieli okazję wyszaleć się na placu zabaw wyposażonym w piaskownicę, huśtawkę, zjeżdżalnię i trampolinę. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, kończy zaś w dniu odjazdu o godz.10 00.Cena za pobyt uzależniona jest od takich czynników jak ilość osób, długość pobytu czy termin.

Atrakcje i ciekawostki

Trześcianka znajduje się na trasie turystycznego szlaku ”Kraina Otwartych Okiennic”.Tworzą go wsie o oryginalnej drewnianej architekturze z bogatym zdobnictwem domów. Ze względu na istotne walory przyrodnicze Gmina Narew należy do strefy chronionego krajobrazu NATURA 2000. Nieopodal Trześcianki przepływa rzeka Narew, nad którą w okresie wiosennym możemy zaobserwować dzikie ptactwo.Miejscowość otoczona jest przez lasy obfitujące w grzyby i owoce leśne. Dolina Narwi umożliwia ponadto wycieczki kajakowe. Lekki wysiłek połączymy wówczas z podziwianiem krajobrazów.

&nbsp

Noclegi pracownicze

Adres:

Adres: ul. Białostocka 86, 17-100 Bielsk Podlaski

GPS: 52.78753503551691, 23.188437378346862

Telefon: (85) 730-66-13, 502-545-475

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Noclegi pracownicze znajdują się przy trasie Białystok-Lublin, na drodze krajowej nr 19. Bielsk Podlaski był niegdyś miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.Pierwsze ślady osadnictwa pochodzą już z II w. p.n.e.

Noclegi pracownicze – Oferta

Na wynajem przeznaczono 10 pokoi dwuosobowych oraz 2 pokoje trzyosobowe. Każdy z nich wyposażono w łóżko, czystą pościel, szafki nocne i szafę. Nie zabrakło również bezprzewodowego dostępu do internetu. Goście mają do dyspozycji dwie w pełni funkcjonalne kuchnie, dwie jadalnie, pięć łazienek oraz jedno oddzielne wc. O brak nudy zadba sala gier czy sala telewizyjna. Cały obiekt objęto klimatyzacją. Dla klientów biznesowych zapewnia się takie urządzenia jak ksero czy faks. Jeśli posiadamy jakikolwiek problem z garderoba możemy skorzystać z opcji zlecenia prania.Zakwaterowanie zaczyna się o godzinie 14 00 w dniu przyjazdu, a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking

Atrakcje, ciekawostki

Zwiedzając Bielsk Podlaski natkniemy się na liczne budowle sakralne. Jedną z nich jest drewniana cerkiew św. Michała Archanioła. Działka pod budowę została podarowana przez samego króla Zygmunta I Starego, lecz sama świątynia powstała ze składek wiernych. Przeważająca część konstrukcji pochodzi z końca XVIII w. Wiele fragmentów w tym też dzwonnicę dobudowano w późniejszym okresie. Cerkiew posiada oprócz głównej wieży, jeszcze trzy mniejsze. Ikony zdobią świątynię zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.Ponad wejściem zauważymy ikonę jej patrona – św. Michała Archanioła. Na tyłach obiektu umieszczono baptysterium, a tuż przy niej dom parafialny.Wnętrze cerkwi nie jest dostępne dla turystów.

Miejscem pierwotnego grodu bielskiego, datowanego na XII w, jest tzw.”Łysa Górka”. Obecnie mieści się ona na terenie miejskiego parku, pomiędzy rzekami Białą i Lubką. Góra jest sztucznym usypiskiem o wielkości siedmiu metrów. W obrębie grodu stanął zamek, który stanowił siedzibę władz sądowych.Zamek, dzięki otaczającym go rzekom i bagnom, doskonale nadawał się do obrony przed wrogiem. W 1379 r. nie wytrzymał jednak drugiego najazdu krzyżackiego. Szybka odbudowa umożliwiła późniejsze odwiedziny zamku przez królów, jak choćby Władysława Jagiełłę.

&nbsp

Noclegi

Adres:

Adres: ul. Malmeda 28, 16-100 Sokółka

GPS: 53.40950485740728, 23.488777700672017

Telefon: 507-163-637

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Noclegi w pokojach gościnnych mieszą się niemal w samym centrum Sokółki. Miasto liczy niemal 19 tysięcy mieszkańców i położone jest na trasie Białystok-Kuźnica. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XVI w. kiedy to usytuowano dworek myśliwski królowej Bony. Prawa miejskie otrzymała zaś w 1609 r. od króla Zygmunta III.

Noclegi – Oferta

Na wynajem przeznaczono pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Ceny zaczynają się już od 25 zł. Każda izba posiada dostęp do łazienki z kabiną prysznicową. Poza tym do dyspozycji gości jest mikrofalówka i lodówka. W pokojach zapewniono dostęp do sieci i telewizor. Zadbano również o zestaw do zaparzenia herbaty.

Zakwaterowanie zaczyna się o o 14 00 w dniu przyjazdu,a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które towarzyszą nam w podróży. Na klientów zmotoryzowanych czeka parking wliczony w cenę pokoju. W ofercie znajduje się usługa dowozu spod dworca pkp i pks. W celach rekreacyjnych można wypożyczyć rowery i motocykle. Bliska odległość od centrum miasta sprawia, że w zasięgu ręki mamy dostęp do zabytków i atrakcji.

Ciekawostki, atrakcje

W 2008 r. miały miejsce tajemnicze wydarzenia. W kościele św. Antoniego dokonał się pierwszy w Polsce cud eucharystyczny. Cała historia związana jest z upadkiem komunikatu na ziemię. Postępując według procedur kościelnych kapłan umieścił hostię w naczyniu liturgicznym i zalał je w wodą w celu rozpuszczenia. Liturgia mówi bowiem, że rozpuszczony komunikat przestaje być ciałem Chrystusa. Hostię przeniesiono do kościelnej zakrystii. Dwa tygodnie później okazało się, iż mimo upływu czasu hostia jednak nie rozpuściła się, zaś na jej środku powstała plamka krwi.Według komisji medycznej owa plamka stanowiła fragment ludzkiego serca w stanie agonalnym. Prokuratura z kolei uznała, że nie ma mowy w tym przypadku o działaniu osób trzecich. 2 października 2011 r. przeniesiono ową hostię z plebanii do specjalnego miejsca w Kościele. Od tej chwili Sokółka zaczęła przyciągać rzeszę wiernych z całego kraju. Drobnym problemem jest z pewnością brak domu pielgrzyma, który ułatwiłby wizytę. Wszelkich informacji udziela jednak biuro

&nbsp

Polski Dom Rodziny Serce

Adres:

Adres: ul. Kryńska 41, 16-100 Sokółka,

GPS: 53.4003023, 23.51784470000007

Telefon: (85) 711-73-69

Email:

Strona internetowa: http://pdrserce.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Polski Dom Rodzinny Serce oddalony jest od centrum miasta o blisko półtora kilometra. Znajduje się on przy tzw. szlaku tatarskim, nieopodal Zalewu Sokólskiego.Obiekt umożliwia solidny wypoczynek przy jednoczesnej bliskości do najważniejszych punktów w okolicy.

Polski Dom Rodzinny Serce – Oferta

Na bazę noclegową składa się siedem pokoi i jeden komfortowy apartament. Wszystkie z nich posiadają wentylację, klimatyzację i osobne łazienki. Kilka z nich umożliwia podziwianie widoków z balkonu. Zapewniono również dostęp do internetu i tv. Odpowiedni klimat zapewniają subtelne barwy i oryginalne freski na ścianach.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci łóżeczka i krzesełka do karmienia. Oferuje tez wyżywienie – śniadanie, obiad, kolację, obiadokolację i podwieczorek. Jeśli mamy jakikolwiek problem z garderobą możemy skorzystać z opcji zlecenia prania.Wszelkie kosztowności pozostawimy w sejfie. Na klientów zmotoryzowanych czeka monitorowany bezpłatny parking. Wszystkim gościom oferowana jest całodobowa obsługa. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Atrakcje i ciekawostki

Będąc w okolicy nie sposób przeoczyć Zalewu Sokólskiego. Położony przy ulicy wodnej zajmuje powierzchnię ok. 20 ha. Powstał on już w 1942 r. w czasach okupacji hitlerowskiej. Siłę roboczą stanowili zaś głównie Żydzi. Istnieją dwie wersje celu jego budowy. Pierwsza z nich mówi o obniżeniu poziomu wód gruntowych w związku z osuszaniem bagien, druga zaś, sugeruje chęci utworzenia kurortu dla niemieckich pacjentów. Obecnie zalew stanowi doskonałe miejsce do spędzenie wolnego czasu. Posiada on łącznie dwa zejścia do wody. Funkcjonuje przy nim wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego – kajaków, żaglówek i rowerów wodnych.Z atrakcji można korzystać codziennie w godzinach 10-18. Na miłośników siatkówki czekają dwa piaskowe boiska. Nad wodą organizowane są liczne imprezy – mistrzostwa w skokach na nartach wodnych, zawody skuterów i rywalizacja wędkarzy. W maju 2013 r. nad zalewem postawiono pomnik braci Ejsmontów. Odnowiono również promenadę, która posiada teraz nową nawierzchnię, barierki i oświetlenie.Wokół zalewu ma powstać kompleks z zapleczem hotelowy, gastronomicznym i kręgielnią. Głównym punktem w przyszłości ma zostać odkryty basen.

&nbsp

Stanica kresowa

Adres:

Adres: Poczopek 9, 16-113 Szudziałowo

GPS: 53.261523422759, 23.644057213969

Telefon: 601-067-316

Email: rezerwacja@stanicakresowa.pl

Strona internetowa: http://stanicakresowa.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Stanica kresowa mieści się w małej miejscowości Poczopek. Jest to stadnina konna oferująca pokoje gościnne nad stajnią i apartamentowym domku. Położenie na terenie Puszczy Knyszyńskiej gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku.

Stanica kresowa – Oferta

Nad środkową częścią stajni zagospodarowano w sumie sześć pokoi – cztery dwuosobowe i dwa rodzinne dwupokojowe. Każdy z nich posiada łazienkę i wyjście na balkon. Za dobę noclegu zapłacimy już od 100 zł.

Na domek słoneczny składają się trzy apartamenty z osobnym wejściem. Na parterze odnajdziemy salon z tarasem i łazienkę, na piętrze zaś sypialnie.Dwa apartamenty posiadają sypialnię czteroosobową, jeden zaś sześcioosobową. Spać możemy również na parterze dzięki rozkładanej kanapie. Jedna z izb dostosowana jest w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Pokój ten dobrze sprawdza się jednak też w czasie pobytu z małymi dziećmi w wózkach dziecięcych. Umieszczono tam łóżko małżeńskie i kanapę. Cena za wynajem sięga 250 zl za dobę. Dzieciom do 10 roku życia przysługuje zniżka w wysokości 50%.

Stanica kresowa posiada dwie sale konferencyjno-bankietowe z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Odpowiednie zaplecze gastronomiczne umożliwia przygotowanie potraw według gustu gości. Obiekt organizuje również wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Do wyboru mamy salę w stylu ziemiańskim i orientalnym.

Jako ośrodek jeździecki, obiekt prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne jazdy konno. Wszystko odbywa się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Każda osoba traktowana jest indywidualnie, gdyż umiejętności nabywa się w różnym tempie Konie są dobrze wyszkolone i posiadają łagodne usposobienie. Wszyscy chętni i posiadający dostateczny warsztat jeździecki mogą uczestniczyć w rajdach konnych organizowanych po terenach Puszczy Knyszyńskiej. Turyści ceniący sobie komfort z pewnością skorzystają z przejażdżki bryczką.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Na klientów zmotoryzowanych czeka parking w cenie wynajmu.Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Jeśli mamy problem z garderobą możemy skorzystać z opcji zlecenia prania. W każdym pokoju bez wyjątku zagwarantowano dostęp do sieci.

Atrakcje i ciekawostki

U Pieniążka

Adres:

Adres: ul. Białostocka 76, 17-100 Bielsk Podlaski

GPS: 52.78600482686913, 23.188002983988895

Telefon: 501-421-204

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje gościnne u Pieniążka usytuowane są na skraju miasta, tuż przy ruchliwej trasie na Białystok. Bielsk Podlaski posiada bogatą, ponad 500-letnią historię. Charakteryzuje się różnorodnością kulturową i religijną.

U Pieniążka – Oferta

Bazę noclegową stanowią pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Za najtańszy z nich zapłacimy już 40 zł. Dłuższe pobyty skutkują obniżeniem cen. Na terenie całego obiektu zagwarantowano dostęp do sieci. Przez całą dobę goście mają do dyspozycji kuchnię z duża jadalnią. Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Właściciel w pełni akceptuję zwierzęta, które zabraliśmy w podróż ze sobą. W cenie wynajmu znajduje się też parking dla klientów zmotoryzowanych.Grupom oferowane są dodatkowe zniżki.

Atrakcje i ciekawostki

Układ urbanistyczny Bielska Podlaskiego składa się z dwóch rynków. Główne miejsce zajmuje ratusz położony między parkiem Królowej Heleny i skwerem Izabeli Branickiej. Na terenie parku działa Amfiteatr Miejski, goszczący liczne imprezy. Podczas spaceru alejkami natkniemy się na pomnik kpt. Władysława Wysockiego – bohatera z okresu kampanii wrześniowej i bitwy pod Lenino. Skwer Izabeli Branickiej zgromadził liczne pomniki przez co stanowi swoiste miejsce pamięci.

Ratusz został ufundowany przez Izabellę Elżbietę Branicką czyli żonę Jana Klemensa Branickiego, ówczesnego starosty bielskiego. Budowę ukończono w 1780 r.,kiedy to miasto odzyskiwało równowagę po pożarze, który strawił dawny drewniany budynek. Nowy murowany ratusz w stylu późnego oszczędnego baroku zaprojektował nadworny architekt Branickich – Jan Sękowski. Piętrowa budowla przykryta czterospadowym dachem powstała na planie prostokąta.Przykryta spiczastym hełmem wieża zegarowa zwieńczona jest blaszanym tworem przypominającym owada. Budynek wielokrotnie rekonstruowano. W latach 80.ubiegłego stulecia został przystosowany na potrzeby Muzeum Podlaskiego. Zbiory posiadają regionalnych charakter. Odnajdziemy w nim meble, obrazy czy archeologiczne znaleziska.

W 1981 r. Bielsk Podlaski stał się miejscem planu zdjęciowego kultowego już filmu Znachor. Wyreżyserował go Jerzy Hoffman. Do dnia dzisiejszego, sklep, w którym pracowała jedna z bohater nosi nazwę filmu.Przed wejściem do lokalu wisi tablica informacyjna upamiętniająca to zdarzenie. Galerię zdjęć z procesu produkcji dzieła, można oglądać w pobliskim ratuszu.

&nbsp

Dom Gościnny Azyl

Adres:

Adres: Stary Folwark 19, 16-402 Suwałk

GPS: 54.07591582320956, 23.07108442383003

Telefon: (87) 563-77-22, 604-179-877

Email: azyl-wigry@tlen.pl

Strona internetowa: http://www.azyl-wigry.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Gościnny Azyl mieści się w centrum Wigierskiego Parku Narodowego, na pograniczu kultur polskiej i litewskiej. Stanowi bazę wypadową do najbardziej atrakcyjnych miejsc na Suwalszczyźnie.

Dom Gościnny Azyl – Oferta

Obiekt zlokalizowany jest jedynie około 400 m. od jeziora Wigry. Prywatna posesja posiada powierzchnię 1300 m2, składając się z dwóch domów z garażem, miejscem parkingowym i terenem zielonym.

W pierwszym domu odnajdziemy sześc sypialni dwuosobowych – po trzy na każdym piętrze.Każda kondygnacja posiada łazienkę z kabiną natryskową, umywalkę i sedes. Na piętrze goście mają do dyspozycji łóżka małżeńskie, a także taras. Serce obiektu to salon z klimatycznym kominkiem, który również posiada wyjście na taras. Tam z kolei umieszczono kominek z dodatkową funkcją grilla. Również na parterze zagospodarowano przestronną łazienkę. Istnieje możliwość wynajęcia pokoju, bądź też całego domu dla maksymalnie 23 osób.

Dom drugi zajmuje powierzchnię 130 m2, składając się z dwóch bliźniaczych segmentów mieszkalnych. Każda część posiada salon z kominkiem, a także wyjście na taras. Poza tym w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwia swobodne przygotowanie posiłków. W łazience odnajdziemy kabinę natryskową, umywalkę i sedes. W salonie na parterze umieszczono trzy rozkładane kanapy dwuosobowe. Na piętrze zaś łóżko małżeńskie i dwie rozkładane kanapy dwuosobowe.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking.

Atrakcje

Dom gościnny Azyl posiada zezwolenie Marszałka Województwa Podlaskiego na działalność organizatora turystyki. Uzyskał również rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Obiekt organizuje różnego typu rajdy (Tropem Perełek Suwalszczyzny, Weekend Na Rowerze, Rowerowy Zawrót Głowy, Formuła Rowerowa na Miarę). Program imprezy uzależniony jest od takich czynników, jak termin czy ilość uczestników. W programie odnajdziemy takie punkty jak ”zapoznanie z bobrem” lub ”śladami Jaćwingów”. Na miejscu wypożyczymy 28 sztuk rowerów górskich, w tym też kilka przystosowanych dla dzieci. Miłośnicy wodnych atrakcji z pewnością odbędą nie jeden rejs żeglarski. Jeśli chcemy połączyć wysiłek ze zwiedzaniem, idealna propozycją będą spływy kajakowe.

&nbsp

Gościniec Pod Strzechą

Adres:

Adres: Krzywe 16B, 16-402 Suwałki

GPS: 54.08401781240698, 23.00669909101441

Telefon: +48 508 078 066, tel.: +48 87 563 00 43

Email:

Strona internetowa: http://gosciniecpodstrzecha.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gościniec pod Strzechą znajduje się pośród jezior i lasów Wigierskiego Parku Narodowego. Z Suwałk do obiektu prowadzi ścieżka rowerowa, biegnące przez wyjątkowo pięknie ukształtowane tereny.Trasa stanowi część Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.

Gościniec Pod Strzechą – Oferta

Bazę noclegową stanowi 12 pokoi typy standard i lux.Te pierwsze występują w wariantach jedno, dwu i trzyosobowych. Odnajdziemy w nich prysznic, ręczniki czy telewizor. Możemy również skorzystać z usługi budzenia. Ceny zaczynają się od 140 zł za dobę. Pokoje typu lux to izby jedno, dwuosobowe, a także apartament. Najtańszy pokój to koszt 180 zł za noc. Na terenie całego obiektu zapewniono dostęp do wifi.

Doba hotelowa zaczyna się o 14 00, a kończy o 12 00 dnia następnego.Na cenę noclegu składa się śniadanie w formie szwedzkiego stołu, parking i basen (w sezonie letnim).

Obiekt przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych.Dla nich powstał bogato wyposażony plac zabaw (huśtawki, domek, zjeżdżalnie, piaskownica, boisko do siatkówki). Hotel gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

Specjalnością restauracji gościńca są tradycyjne dania regionalne, ale i światowe trendy kulinarne nie jest jej obce. Dzięki połączeniu kuchni podlaskiej ze smakami międzynarodowymi, każdy znajdzie coś dla siebie.We własnej wędzarni przygotowywane są pyszne wędliny. Restauracja działa codziennie w godzinach 8 00 – 20 00.

Dzięki sali konferencyjnej, obiekt jest w stanie zorganizować szkolenia i konferencje. Wyposażenie stanowią rzutnik, nagłośnienie i flipchart. Spotkanie biznesowe można połączyć z wypoczynkiem na łonie natury. Gościniec obsługuje również imprezy weselne.

Po dniu pełnym wrażeń właściwą dawkę relaksu zapewni sauna.Jedną z jej odmian jest bania. Gorące kamienie oblewa się wodą, co korzystnie jonizuje powietrze, wspomagając odpoczynek fizyczny i psychiczny.

Wspólne biesiadowanie umożliwia wiata rekreacyjna, idealna na spotkania w gronie rodzinnym lub wśród znajomych. Na czas zabaw zapewnia się pełną obsługę gastronomiczną (bar z piwem, grill). Duża przestrzeń do tańca zapewnia niezapomniane wrażenia.Przyjęcia pod wiatą pomieszczą maksymalnie 80 osób.

Ciekawą atrakcją dla gości jest uczestnictwo w pokazie wyrobu i pieczenia sękacza metodą tradycyjną na ogniu. Ciasto stanowi regionalny przysmak, a jego przygotowanie trwa nawet do trzech godzin.