Home / Wesprzyj działalność naszego portalu

Szanowni Czytelniku Podlaskie.TV,

Naszą misją jest pokazanie całemu światu jak piękne i magiczne jest Województwo Podlaskie. Pragniemy to robić przy pomocy zdjęć, filmów i tekstów. Naszym celem jest regularne dostarczanie profesjonalnych treści – tak by ludzie z całej Polski oraz zza granicy mogli poznać nasz region oraz wszystko co w nim wartościowe.

 

Niestety, utrzymanie dużego portalu to spore koszta. Opłaty za domenę jak i serwer przewyższają wpływy z wyświetlających się reklam. Dlatego też Podlaskie.TV jest utrzymywane z kieszeni autora. W efekcie potencjał portalu jest bardzo mocno niewykorzystany.

 

Dlatego też proszę o wsparcie ze strony Was Czytelników, które zostanie przeznaczone na utrzymanie portalu a także produkcję wysokiej jakości tekstów, zdjęć oraz filmów.

 

Jeżeli chcielibyście wesprzeć portal, to możecie skorzystać z zamieszczonego na stronie formularza do wpłat płatności elektronicznych obsługiwanych przez Dotpay.

 

Można także wykonać tradycyjny przelew. Wasze pieniądze trafią na konto redakcji:

Idea Bank:

Tytułem: Wsparcie Podlaskie.TV

IBAN: PL

SWIFT: IEEAPLPA

 

Z góry i z całego serca dziękuję za każde wsparcie! Im więcej wpłat tym bardziej będzie można planować działania długofalowo. Deklaruję, że kwoty wpłat będą jawne, a ich rozliczenie transparentne.

 

Wierzę, że również Wam bardzo zależy na tym, byśmy razem z Podlaskie.TV dalej szukali w naszym regionie to co najlepsze – wspaniałych ludzi, cudownej natury, magicznej atmosfery oraz nieodkrytej historii. Portal jest apolityczny. Nie boję się otwarcie krytykować władzy jeżeli na to zasługuje, ale nie angażuję się w spory po żadnej ze stron.

 

Dziękuję za zaufanie,

Kamil Gopaniuk

twórca portalu

 

Bądź na bieżąco z Podlaskie.TV. Dołącz do nas na Facebooku!