Powiat łomżyński. Po burzach strażacy usuwali powalone drzewa

Powiat łomżyński. Po burzach strażacy usuwali powalone drzewa

Po weekendowych burzach strażacy w Łomży i powiecie łomżyńskim odnotowali kilka interwencji związanych z powalonymi drzewami.

W niedzielę, 21 czerwca, w Dobrym Lesie w gminie Zbójna drzewo przewróciło się na budynek gospodarczy. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Łomża, OSP Dobry Las i OSP KSRG Zbójna. Nikt nie ucierpiał.

Partnerzy portalu:

Strażacy usuwali też powalone drzewa na grobli Jednaczewskiej oraz z drogi w Obrytkach w gminie Przytuły. Odnotowano również pożar ściółki w Kołaczkach w gminie Śniadowo. Także tam nie było osób poszkodowanych.

Zdjęcie ilustracyjne