Alicja Andrulewicz wróci do Rady Miejskiej w Suwałkach.
Obejmie wakujący mandat po Kamilu Klimku, który zrezygnował z funkcji radnego po powołaniu na prezesa Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód.
Partnerzy portalu:
Postanowienie w tej sprawie wydał komisarz wyborczy w Suwałkach. Andrulewicz przyjęła mandat i formalnie zostanie radną po złożeniu ślubowania podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej, zaplanowanej na środę, 24 czerwca.
W wyborach samorządowych w 2024 roku kandydowała z komitetu Razem dla Suwałk – Czesław Renkiewicz w okręgu numer jeden. Wcześniej pracowała w suwalskim ratuszu, była naczelnikiem wydziału kultury i dyrektorem Suwalskiego Ośrodka Kultury. Pełniła też funkcję przewodniczącej społecznej Rady Kultury przy prezydencie Suwałk.
Zdjęcie ilustracyjne


