Suwałki. Alicja Andrulewicz wróci do Rady Miejskiej

Suwałki. Alicja Andrulewicz wróci do Rady Miejskiej

Alicja Andrulewicz wróci do Rady Miejskiej w Suwałkach.

Obejmie wakujący mandat po Kamilu Klimku, który zrezygnował z funkcji radnego po powołaniu na prezesa Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód.

Partnerzy portalu:

Postanowienie w tej sprawie wydał komisarz wyborczy w Suwałkach. Andrulewicz przyjęła mandat i formalnie zostanie radną po złożeniu ślubowania podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej, zaplanowanej na środę, 24 czerwca.

W wyborach samorządowych w 2024 roku kandydowała z komitetu Razem dla Suwałk – Czesław Renkiewicz w okręgu numer jeden. Wcześniej pracowała w suwalskim ratuszu, była naczelnikiem wydziału kultury i dyrektorem Suwalskiego Ośrodka Kultury. Pełniła też funkcję przewodniczącej społecznej Rady Kultury przy prezydencie Suwałk.

Zdjęcie ilustracyjne