Białystok. 43-latek zatrzymany z narkotykami po ulicznej interwencji

Białystok. 43-latek zatrzymany z narkotykami po ulicznej interwencji

Białostoccy policjanci zatrzymali 43-latka, przy którym znaleziono narkotyki.

Do interwencji doszło na jednej z ulic miasta. Funkcjonariusze zauważyli dwóch agresywnie zachowujących się wobec siebie mężczyzn.

Partnerzy portalu:

Podczas legitymowania 46-latek powiedział policjantom, że pokłócił się z 43-letnim znajomym. W trakcie kontroli u młodszego z mężczyzn mundurowi znaleźli foliowy woreczek z białą krystaliczną substancją.

Wstępne badanie wykazało, że jest to kryształ. 43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Ma usłyszeć zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło zdjęcia: KMP Białystok