Mieszkańcy części Łomży muszą przygotować się na planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej.
Wyłączenie zaplanowano we wtorek, 23 czerwca, od godziny 8:00 do 15:00. Utrudnienia mają dotyczyć między innymi ulic Kanarkowej, Kanonierskiej, Księcia Janusza I oraz Nowogrodzkiej.
Partnerzy portalu:
Przerwa jest związana z pracami technicznymi na sieci energetycznej. Warto wcześniej naładować telefon, zabezpieczyć sprzęt potrzebny do pracy lub opieki domowej i uwzględnić kilkugodzinne utrudnienie w planach dnia.
Zdjęcie ilustracyjne


