Białostoccy policjanci zatrzymali 64-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną.
Kobieta zwróciła się o pomoc do policjantów z białostockiej „dwójki”. Zgłosiła, że mąż jest agresywny, awanturuje się i ją wyzywa.
Partnerzy portalu:
Według ustaleń funkcjonariuszy przemoc psychiczna i fizyczna miała trwać blisko 4 lata. Mężczyzna pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, poniżał żonę, bił ją i groził pozbawieniem życia.
64-latek został zatrzymany, gdy przywiózł brata do komisariatu. Policjanci wdrożyli procedurę niebieskiej karty, a mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się.
Decyzją sądu trafił na 2 miesiące do aresztu. Za znęcanie się grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie ilustracyjne


