Bielsk Podlaski. Dwie nastolatki trafiły do szpitala po upadku z hulajnogi

Bielsk Podlaski. Dwie nastolatki trafiły do szpitala po upadku z hulajnogi

Dwie nastolatki trafiły do szpitala po upadku z hulajnogi elektrycznej w Bielsku Podlaskim.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 czerwca, przed południem w rejonie stadionu miejskiego. 14- i 15-latka jechały razem jedną hulajnogą elektryczną pożyczoną od znajomego.

Partnerzy portalu:

Według ustaleń policji kierowała młodsza z dziewcząt. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i hulajnoga się przewróciła. Obie nastolatki nie miały kasków ochronnych i zostały przewiezione do szpitala w Białymstoku.

Policjanci przypominają, że hulajnoga elektryczna jest przeznaczona do przewozu jednej osoby. Osoby do 16. roku życia mają też obowiązek używania kasku ochronnego podczas jazdy hulajnogą elektryczną, rowerem, rowerem z napędem i urządzeniem transportu osobistego.

Zdjęcie ilustracyjne