W Suwałkach 14-latek topił się w Zalewie Arkadia.
Do zdarzenia doszło w środę przed południem. Chłopca z wody wyciągnął jeden z plażowiczów, a akcję ratunkową przejęli ratownicy medyczni.
Partnerzy portalu:
Nastolatek był reanimowany i trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo, w jakim jest stanie.
Ratownicy nad Zalewem Arkadia mają rozpocząć dyżury od 1 lipca. Do tego czasu osoby odpoczywające nad wodą powinny zachować szczególną ostrożność.
Zdjęcie ilustracyjne


