Podlaski Oddział Straży Granicznej poinformował o ujawnieniu 18 cudzoziemców w pobliżu granicy polsko-litewskiej.
Sześć osób pochodzących z Afganistanu zatrzymali funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach. Według służb mężczyźni przekroczyli granicę z Litwy do Polski w miejscu do tego niewyznaczonym.
Partnerzy portalu:
Kolejne trzy grupy migrantów zatrzymali funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak. Cudzoziemcy pochodzili z Iranu, Pakistanu, Erytrei i Algierii.
Wszyscy nie mieli dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu w Polsce. Zostali przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji.
Zdjęcie ilustracyjne


