Augustów. Dwóch mężczyzn odpowie za pobicie 43-latka

Augustów. Dwóch mężczyzn odpowie za pobicie 43-latka

Augustowscy dzielnicowi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 43-letniego mieszkańca miasta.

Według ustaleń policji sprawcy wtargnęli do mieszkania i zaatakowali pokrzywdzonego. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu, co pomogło funkcjonariuszom wytypować podejrzanych.

Partnerzy portalu:

Zatrzymani to 35- i 29-letni mieszkańcy Augustowa. Obaj byli nietrzeźwi; badania wykazały odpowiednio blisko 2,5 i blisko 3 promile alkoholu.

Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia. Prokurator objął ich dozorem policji, zakazem kontaktu i zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazem opuszczania kraju. Grozi im do 5 lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne