Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Bobrownik pomogli uczestnikom kolizji dwóch samochodów w Białymstoku.
Do zdarzenia doszło na ul. ks. Suchowolca, w rejonie przejścia dla pieszych nieopodal punktu kontrolnego. Mundurowi byli świadkami zderzenia i po włączeniu sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych od razu ruszyli na miejsce.
Partnerzy portalu:
Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej jednej z pasażerek auta, która skarżyła się na ból szyi i zawroty głowy.
Do czasu przyjazdu ratowników medycznych, policji i straży pożarnej zabezpieczyli miejsce kolizji oraz kierowali ruchem wahadłowo.
Zdjęcie ilustracyjne


