Białystok. Funkcjonariusze KAS pomogli poszkodowanym po kolizji aut

Białystok. Funkcjonariusze KAS pomogli poszkodowanym po kolizji aut

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Bobrownik pomogli uczestnikom kolizji dwóch samochodów w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło na ul. ks. Suchowolca, w rejonie przejścia dla pieszych nieopodal punktu kontrolnego. Mundurowi byli świadkami zderzenia i po włączeniu sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych od razu ruszyli na miejsce.

Partnerzy portalu:

Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej jednej z pasażerek auta, która skarżyła się na ból szyi i zawroty głowy.

Do czasu przyjazdu ratowników medycznych, policji i straży pożarnej zabezpieczyli miejsce kolizji oraz kierowali ruchem wahadłowo.

Zdjęcie ilustracyjne