Białostoccy policjanci interweniowali przy zgłoszeniu o awanturze domowej. W trakcie działań jedna z kobiet wyszła z mieszkania i przeparkowała samochód.
Funkcjonariusz zauważył sytuację i sprawdził trzeźwość 39-latki. Badanie wykazało, że miała blisko promil alkoholu w organizmie.
Partnerzy portalu:
Kobieta tłumaczyła, że tylko przeparkowała auto, a alkohol piła poprzedniego dnia. Straciła prawo jazdy.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie ilustracyjne


