Białystok. 39-latka straciła prawo jazdy podczas interwencji

Białystok. 39-latka straciła prawo jazdy podczas interwencji

Białostoccy policjanci interweniowali przy zgłoszeniu o awanturze domowej. W trakcie działań jedna z kobiet wyszła z mieszkania i przeparkowała samochód.

Funkcjonariusz zauważył sytuację i sprawdził trzeźwość 39-latki. Badanie wykazało, że miała blisko promil alkoholu w organizmie.

Partnerzy portalu:

Kobieta tłumaczyła, że tylko przeparkowała auto, a alkohol piła poprzedniego dnia. Straciła prawo jazdy.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne