Mieszkańcy Łomży mają czas do 30 czerwca na opłacenie należności za gospodarowanie odpadami komunalnymi za kwiecień, maj i czerwiec.
Opłata dotyczy drugiego kwartału 2026 roku. Warto uregulować ją w terminie, aby uniknąć zaległości.
Partnerzy portalu:
W sprawie salda i dodatkowych informacji można kontaktować się telefonicznie pod numerem 86 215 68 80.
Zdjęcie ilustracyjne


