Łomża-Białystok. Pociągi mają obiecującą frekwencję

Łomża-Białystok. Pociągi mają obiecującą frekwencję

Pociągi na trasie Łomża – Białystok nie jeżdżą puste. POLREGIO podsumowało pierwszy tydzień regularnych kursów i ocenia, że zainteresowanie pasażerów jest obiecujące.

Między 14 a 17 czerwca średnie zapełnienie składów wyniosło prawie 50 procent. Najwyższa odnotowana frekwencja sięgnęła 77 procent w popołudniowym kursie relacji Białystok – Łomża – Ostrołęka.

Partnerzy portalu:

Z połączeń korzystają zarówno osoby jadące całą trasą, jak i pasażerowie dojeżdżający na krótszych odcinkach. Na linii kursują cztery pary pociągów dziennie.

Pierwsze składy wyjeżdżają przed 6:00, ostatnie po 19:00.

Zdjęcie ilustracyjne