Pociągi na trasie Łomża – Białystok nie jeżdżą puste. POLREGIO podsumowało pierwszy tydzień regularnych kursów i ocenia, że zainteresowanie pasażerów jest obiecujące.
Między 14 a 17 czerwca średnie zapełnienie składów wyniosło prawie 50 procent. Najwyższa odnotowana frekwencja sięgnęła 77 procent w popołudniowym kursie relacji Białystok – Łomża – Ostrołęka.
Partnerzy portalu:
Z połączeń korzystają zarówno osoby jadące całą trasą, jak i pasażerowie dojeżdżający na krótszych odcinkach. Na linii kursują cztery pary pociągów dziennie.
Pierwsze składy wyjeżdżają przed 6:00, ostatnie po 19:00.
Zdjęcie ilustracyjne


