Suwałki. 34-latek kierował mając 2,5 promila i zakaz

Suwałki. 34-latek kierował mając 2,5 promila i zakaz

Suwalscy policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę opla, który miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do kontroli drogowej doszło w Suwałkach. W trakcie rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna jest nietrzeźwy.

Partnerzy portalu:

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się też, że mieszkaniec Suwałk kierował pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

34-latek odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mimo orzeczonego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne