Suwalscy policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę opla, który miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Do kontroli drogowej doszło w Suwałkach. W trakcie rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna jest nietrzeźwy.
Partnerzy portalu:
Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się też, że mieszkaniec Suwałk kierował pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
34-latek odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mimo orzeczonego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie ilustracyjne


