Hajnówka. 55-latek przyjechał do sklepu mając ponad 2,5 promila

Hajnówka. 55-latek przyjechał do sklepu mając ponad 2,5 promila

Hajnowscy policjanci zatrzymali 55-latka, który miał ponad 2,5 promila alkoholu i przyjechał audi do sklepu.

Zgłoszenie dotyczyło kierowcy, który miał być pod wpływem alkoholu. Według przekazanej informacji mężczyzna zastawił wjazd na parking i poszedł na zakupy.

Partnerzy portalu:

Policjanci zauważyli audi, gdy kierowca wyjeżdżał już ze sklepowego parkingu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie 55-latka.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania. Stracił je kilka miesięcy wcześniej, również za jazdę po alkoholu. Auto miało też zatrzymany dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych i nie miało wymaganego OC.

Audi odholowano na parking strzeżony. Sprawą 55-latka zajmie się sąd.

Zdjęcie ilustracyjne