W centrum Łomży samochód osobowy uderzył w drzewo.
Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 13:00 w rejonie al. Legionów i ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Służby zostały zaalarmowane przez system automatycznego powiadamiania eCall.
Partnerzy portalu:
Na miejscu okazało się, że toyota uderzyła tyłem w drzewo rosnące przy przystanku autobusowym. Nie było większych utrudnień w ruchu.
Kierująca autem kobieta została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego i trafiła do szpitala na dalsze badania.
Zdjęcie ilustracyjne


