Łomża. Samochód uderzył w drzewo w centrum miasta

Łomża. Samochód uderzył w drzewo w centrum miasta

W centrum Łomży samochód osobowy uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 13:00 w rejonie al. Legionów i ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Służby zostały zaalarmowane przez system automatycznego powiadamiania eCall.

Partnerzy portalu:

Na miejscu okazało się, że toyota uderzyła tyłem w drzewo rosnące przy przystanku autobusowym. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Kierująca autem kobieta została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego i trafiła do szpitala na dalsze badania.

Zdjęcie ilustracyjne