Bielscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 69-letniemu mieszkańcowi gminy Boćki, który miał przyjechać do sklepu po alkohol.
Zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy przekazał przypadkowy świadek. Według ustaleń policji kierujący Oplem wjechał na chodnik, a potem razem z pasażerem poszedł do sklepu.
Partnerzy portalu:
Mężczyźni chcieli odjechać, ale zgłaszający im to uniemożliwił. Wstępne badanie wykazało u kierowcy blisko 3 promile alkoholu.
69-latek stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie ilustracyjne


