Boćki. 69-latek miał blisko 3 promile i przyjechał po alkohol

Boćki. 69-latek miał blisko 3 promile i przyjechał po alkohol

Bielscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 69-letniemu mieszkańcowi gminy Boćki, który miał przyjechać do sklepu po alkohol.

Zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy przekazał przypadkowy świadek. Według ustaleń policji kierujący Oplem wjechał na chodnik, a potem razem z pasażerem poszedł do sklepu.

Partnerzy portalu:

Mężczyźni chcieli odjechać, ale zgłaszający im to uniemożliwił. Wstępne badanie wykazało u kierowcy blisko 3 promile alkoholu.

69-latek stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne