Powiat sokólski przedstawił plan dalszego funkcjonowania szpitala w Dąbrowie Białostockiej.
Placówka ma przejść restrukturyzację i rozwijać przede wszystkim rehabilitację oraz opiekę długoterminową. W planach są m.in. całodobowy oddział rehabilitacji, rehabilitacja ambulatoryjna, około 60-łóżkowy zakład opiekuńczo-leczniczy i placówka opiekuńczo-terapeutyczna dla dzieci.
Partnerzy portalu:
Starosta sokólski Piotr Rećko mówił, że powiat chce utrzymać szpital i zabezpieczyć potrzeby zdrowotne mieszkańców. Samorząd liczy na około 40 mln zł z programu konsolidacji szpitali.
Zdjęcie ilustracyjne


