W nocy na obwodnicy Łomży samochód osobowy zderzył się z łosiem.
Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S61. Zgłoszenie odnotowano około godz. 2:23.
Partnerzy portalu:
Dwie osoby trafiły do szpitala.
Takie zdarzenia przypominają, że także na szybkich trasach trzeba liczyć się z nagłym pojawieniem się dzikich zwierząt, szczególnie nocą i w pobliżu terenów leśnych.
Zdjęcie ilustracyjne


