Łomża. Nocne zderzenie samochodu z łosiem na S61

Łomża. Nocne zderzenie samochodu z łosiem na S61

W nocy na obwodnicy Łomży samochód osobowy zderzył się z łosiem.

Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S61. Zgłoszenie odnotowano około godz. 2:23.

Partnerzy portalu:

Dwie osoby trafiły do szpitala.

Takie zdarzenia przypominają, że także na szybkich trasach trzeba liczyć się z nagłym pojawieniem się dzikich zwierząt, szczególnie nocą i w pobliżu terenów leśnych.

Zdjęcie ilustracyjne