Czterej nowo wyświęceni księża diecezji łomżyńskiej znają już swoje pierwsze parafie.
Święcenia kapłańskie przyjęli 30 maja w łomżyńskiej katedrze z rąk biskupa Janusza Stepnowskiego.
Partnerzy portalu:
Ks. Łukasz Grądzki i ks. Jacek Milewski rozpoczną posługę w Ostrołęce: w parafii św. Antoniego Padewskiego oraz w parafii Zbawiciela Świata.
Ks. Konrad Suchowiecki i ks. Filip Wróbel trafią do Wyszkowa: do parafii św. Wojciecha oraz parafii Świętej Rodziny.
W tym roku w całej Polsce wyświęcono niewiele ponad 200 księży.
Zdjęcie ilustracyjne


