Nowi księża z Łomży znają pierwsze parafie

Nowi księża z Łomży znają pierwsze parafie

Czterej nowo wyświęceni księża diecezji łomżyńskiej znają już swoje pierwsze parafie.

Święcenia kapłańskie przyjęli 30 maja w łomżyńskiej katedrze z rąk biskupa Janusza Stepnowskiego.

Partnerzy portalu:

Ks. Łukasz Grądzki i ks. Jacek Milewski rozpoczną posługę w Ostrołęce: w parafii św. Antoniego Padewskiego oraz w parafii Zbawiciela Świata.

Ks. Konrad Suchowiecki i ks. Filip Wróbel trafią do Wyszkowa: do parafii św. Wojciecha oraz parafii Świętej Rodziny.

W tym roku w całej Polsce wyświęcono niewiele ponad 200 księży.

Zdjęcie ilustracyjne