W Wysokiem Mazowieckiem odbyła się II Gala Disco Polo.
Plenerowa scena stanęła w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncerty rozpoczęły się w sobotę o 17:00, mimo bardzo wysokich temperatur.
Partnerzy portalu:
Przed publicznością wystąpiło sześć formacji. W programie znalazły się zespoły MIG, Milano, Andre, Bayera, Raider i Menelaos.
Wydarzenie prowadził DJ Mietek, który zapowiadał kolejnych wykonawców i czuwał nad przebiegiem muzycznego wieczoru.
Zdjęcie ilustracyjne


