Wysokie Mazowieckie. Plenerowa gala disco polo przy MOK

Wysokie Mazowieckie. Plenerowa gala disco polo przy MOK

W Wysokiem Mazowieckiem odbyła się II Gala Disco Polo.

Plenerowa scena stanęła w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncerty rozpoczęły się w sobotę o 17:00, mimo bardzo wysokich temperatur.

Partnerzy portalu:

Przed publicznością wystąpiło sześć formacji. W programie znalazły się zespoły MIG, Milano, Andre, Bayera, Raider i Menelaos.

Wydarzenie prowadził DJ Mietek, który zapowiadał kolejnych wykonawców i czuwał nad przebiegiem muzycznego wieczoru.

Zdjęcie ilustracyjne