Gmina Puńsk. Motocyklista poważnie ranny po zderzeniu z autem

Gmina Puńsk. Motocyklista poważnie ranny po zderzeniu z autem

Do poważnego wypadku doszło w pobliżu miejscowości Wojtokiemie w gminie Puńsk.

Zderzyły się tam motocykl i osobowy citroen.

Partnerzy portalu:

Motocyklista odniósł poważne obrażenia. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale decyzją lekarza poszkodowany został przewieziony karetką do szpitala w Suwałkach.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność. Wysokie temperatury mogą osłabiać koncentrację kierowców.

Zdjęcie ilustracyjne