Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Maciej Wróbel odwiedził Podlaskie.
W Wanacji w gminie Turośl oglądał świetlicę wiejską odbudowywaną po pożarze. Prace są prowadzone z pomocą dotacji ministerialnej.
Partnerzy portalu:
Podczas konferencji w Zambrowie mówił, że programy ministerstwa powinny wspierać kulturę nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach.
W Zambrowie rozmawiał także o rozbudowie Centrum Kultury oraz o możliwym wsparciu dla Młodzieżowej Agencji Informacyjnej, która planuje uruchomić własne radio internetowe.
Zdjęcie ilustracyjne


