Wiceminister kultury z wizytą w Podlaskiem. Rozmowy o świetlicy i centrum kultury

Wiceminister kultury z wizytą w Podlaskiem. Rozmowy o świetlicy i centrum kultury

Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Maciej Wróbel odwiedził Podlaskie.

W Wanacji w gminie Turośl oglądał świetlicę wiejską odbudowywaną po pożarze. Prace są prowadzone z pomocą dotacji ministerialnej.

Partnerzy portalu:

Podczas konferencji w Zambrowie mówił, że programy ministerstwa powinny wspierać kulturę nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach.

W Zambrowie rozmawiał także o rozbudowie Centrum Kultury oraz o możliwym wsparciu dla Młodzieżowej Agencji Informacyjnej, która planuje uruchomić własne radio internetowe.

Zdjęcie ilustracyjne