W czwartek, 25 czerwca, w Białymstoku będzie uruchamiana syrena alarmowa przy ul. Kawaleryjskiej.
Sygnał będzie emitowany na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej 70 w godz. 10.00-13.00.
Partnerzy portalu:
To element zaplanowanych ćwiczeń szkoleniowych „Dzień Zagrożenia Skażeniem”, prowadzonych przez 25 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
Emitowany sygnał ma charakter ćwiczebny i nie oznacza rzeczywistego zagrożenia.
Zdjęcie ilustracyjne


