Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 46-letniej kierującej po kontroli prędkości w gminie Piątnica.
Kobieta jechała toyotą poza obszarem zabudowanym o 68 kilometrów na godzinę szybciej, niż pozwalały przepisy. W miejscu kontroli obowiązywało ograniczenie do 90 kilometrów na godzinę.
Partnerzy portalu:
Kierująca straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Dostała też mandat w wysokości 2000 złotych i 14 punktów karnych.
Zdjęcie ilustracyjne


