Konarzyce. OSP świętowała 100-lecie działalności

Konarzyce. OSP świętowała 100-lecie działalności

Ochotnicza Straż Pożarna w Konarzycach obchodziła 100-lecie istnienia.

Podczas jubileuszu przypomniano druhów, którzy przez lata tworzyli jednostkę i służyli lokalnej społeczności.

Partnerzy portalu:

Uroczystości towarzyszyło poświęcenie figury św. Floriana. Zasłużeni strażacy otrzymali odznaczenia i medale.

Sztandar OSP Konarzyce został uhonorowany Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Zdjęcie ilustracyjne