Ochotnicza Straż Pożarna w Konarzycach obchodziła 100-lecie istnienia.
Podczas jubileuszu przypomniano druhów, którzy przez lata tworzyli jednostkę i służyli lokalnej społeczności.
Partnerzy portalu:
Uroczystości towarzyszyło poświęcenie figury św. Floriana. Zasłużeni strażacy otrzymali odznaczenia i medale.
Sztandar OSP Konarzyce został uhonorowany Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
Zdjęcie ilustracyjne


