Łomża. Pierwsza grupa ukończyła MBA w Akademii Łomżyńskiej

Łomża. Pierwsza grupa ukończyła MBA w Akademii Łomżyńskiej

31 osób ukończyło pierwszą edycję studiów MBA w Akademii Łomżyńskiej.

Wśród absolwentów byli przedsiębiorcy, samorządowcy, radni, dyrektorzy instytucji, przedstawiciele administracji rządowej i rolniczej oraz spółdzielni. W gronie wymienionych osób jest m.in. Piotr Serdyński, zastępca prezydenta Łomży.

Partnerzy portalu:

Program trwał dwa semestry i obejmował zajęcia na uczelni oraz wyjazdy studyjne. Studia mają rozwijać kompetencje z zarządzania, finansów, strategii, przywództwa i organizacji pracy.

To pierwsza taka grupa w historii łomżyńskiej uczelni.

Zdjęcie ilustracyjne