Łomża. Sala fizjoterapii w szpitalu po remoncie i z nowym sprzętem

Łomża. Sala fizjoterapii w szpitalu po remoncie i z nowym sprzętem

Pacjenci fizjoterapii w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży korzystają już z wyremontowanej i doposażonej sali ćwiczeń gimnastycznych.

Prace objęły m.in. wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wentylacji oraz posadzek. Zwiększono też powierzchnię użytkową sali.

Partnerzy portalu:

Remont i wyposażenie kosztowały ponad 1,7 mln zł i zostały sfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy.

Do sali trafił specjalistyczny sprzęt potrzebny w rehabilitacji. Ma to poprawić warunki terapii pacjentów korzystających z fizjoterapii w łomżyńskim szpitalu.

Zdjęcie ilustracyjne