Pacjenci fizjoterapii w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży korzystają już z wyremontowanej i doposażonej sali ćwiczeń gimnastycznych.
Prace objęły m.in. wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wentylacji oraz posadzek. Zwiększono też powierzchnię użytkową sali.
Partnerzy portalu:
Remont i wyposażenie kosztowały ponad 1,7 mln zł i zostały sfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy.
Do sali trafił specjalistyczny sprzęt potrzebny w rehabilitacji. Ma to poprawić warunki terapii pacjentów korzystających z fizjoterapii w łomżyńskim szpitalu.
Zdjęcie ilustracyjne


