Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawa jazdy dwojgu kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.
Jedna z kontroli była prowadzona w Marianowie, w obszarze zabudowanym. Kierująca jeepem jechała 105 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
Partnerzy portalu:
Druga kontrola miała miejsce w niedzielę w Leopoldowie, w gminie Miastkowo. Kierowca forda przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h poza obszarem zabudowanym, na odcinku z limitem 90 km/h.
Oboje kierujący dostali mandaty po 1500 złotych i po 13 punktów karnych. Policjanci zatrzymali im prawa jazdy.
Zdjęcie ilustracyjne


