Powiat sokólski. Strażacy usuwali drzewa powalone przez burzę

Powiat sokólski. Strażacy usuwali drzewa powalone przez burzę

Po popołudniowej burzy strażacy z OSP Olsza wyjeżdżali do dwóch interwencji.

O godzinie 17:18 zostali wezwani do Kuderewszczyzny, gdzie drzewo spadło na drogę. Do podobnego zdarzenia doszło także w Trzyrzeczkach. Strażacy pocięli konary i odsunęli je na pobocze.

Partnerzy portalu:

Zastęp wrócił do bazy o godzinie 18:03. Największe opady odnotowano na północy regionu. W Różanymstoku w ciągu godziny spadło ponad 12 litrów wody na metr kwadratowy.

Zdjęcie ilustracyjne