Rozpoczęła się 45. Piesza Pielgrzymka do Różanegostoku.
Pątnicy wyruszyli w piątek, 26 czerwca, ze Świętej Wody pod Białymstokiem. Wcześniej z parafii w Zabłudowie wyszła grupa z południa archidiecezji.
Partnerzy portalu:
Trasa prowadzi przez Czarną Białostocką i Majewo. Organizatorzy spodziewają się, że w niedzielę do sanktuarium w Różanymstoku dotrze około dwóch tysięcy osób.
Pielgrzymkę zakończy msza w sanktuarium o godz. 17:00.
Zdjęcie ilustracyjne


