Siemiatyccy policjanci zatrzymali 31-latka poszukiwanego do odbycia kary roku więzienia za kradzież pojazdu.
Do interwencji doszło na jednej z ulic w Siemiatyczach. Według policji mężczyzna zachowywał się agresywnie, próbował się wyrwać i uciec, a także znieważał funkcjonariuszy.
Partnerzy portalu:
Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim środki odurzające. 31-latek usłyszał zarzut ich posiadania oraz zarzut związany ze stosowaniem przemocy lub groźby wobec funkcjonariuszy.
Zatrzymano też dwie osoby, które miały utrudniać policjantom czynności. Jedna z nich, 19-letnia kobieta, odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków.
31-latek trafił już do aresztu śledczego, gdzie ma odbyć zasądzoną karę.
Zdjęcie ilustracyjne


