Sokółka. Młodzież z grupy „Bez Maski” pokazała spektakl „Instytut snów”

Sokółka. Młodzież z grupy „Bez Maski” pokazała spektakl „Instytut snów”

Młodzieżowa grupa teatralna „Bez Maski” z Sokólskiego Ośrodka Kultury pokazała premierowo spektakl „Instytut snów”.

Premiera odbyła się 22 czerwca w Kinie Sokół, na zakończenie sezonu artystycznego. Grupa pracowała pod opieką instruktorsko-reżyserską Małgorzaty Sienkiewicz.

Partnerzy portalu:

Punktem wyjścia do przedstawienia była twórczość i biografia Sylvii Plath. Twórcy połączyli teatr aktora z teatrem cieni, pokazując światy jawy, snu i koszmarów.

Po premierze Agnieszka Kozakiewicz, wicedyrektorka SOK-u, dziękowała młodym aktorom i reżyserce za kilkumiesięczną pracę nad spektaklem.

Źródło zdjęcia: SOKÓŁKA – Portal Miejski