Młodzieżowa grupa teatralna „Bez Maski” z Sokólskiego Ośrodka Kultury pokazała premierowo spektakl „Instytut snów”.
Premiera odbyła się 22 czerwca w Kinie Sokół, na zakończenie sezonu artystycznego. Grupa pracowała pod opieką instruktorsko-reżyserską Małgorzaty Sienkiewicz.
Partnerzy portalu:
Punktem wyjścia do przedstawienia była twórczość i biografia Sylvii Plath. Twórcy połączyli teatr aktora z teatrem cieni, pokazując światy jawy, snu i koszmarów.
Po premierze Agnieszka Kozakiewicz, wicedyrektorka SOK-u, dziękowała młodym aktorom i reżyserce za kilkumiesięczną pracę nad spektaklem.
Źródło zdjęcia: SOKÓŁKA – Portal Miejski


