Suwałki. Awantura małżeńska zakończyła się ugodzeniem nożem

Suwałki. Awantura małżeńska zakończyła się ugodzeniem nożem

Suwalscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań po zgłoszeniu o rannym mężczyźnie.

Według ustaleń funkcjonariuszy 75-latek został ugodzony nożem podczas awantury małżeńskiej. Mężczyzna miał ranę brzucha i trafił do szpitala.

Partnerzy portalu:

Policjanci ustalili, że wcześniej małżonkowie wspólnie spożywali alkohol. W trakcie kłótni 70-letnia kobieta miała zranić męża nożem.

Suwalczanka została zatrzymana i usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne