Suwałki. Od środy utrudnienia na ul. Utrata

Suwałki. Od środy utrudnienia na ul. Utrata

W Suwałkach od środy, 24 czerwca, kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Utrata.

Prace będą związane z budową zatoki autobusowej oraz przebudową infrastruktury towarzyszącej.

Partnerzy portalu:

Utrudnienia obejmą odcinek od skrzyżowania ulic Dwernickiego, Kolejowej i Podhorskiego do zjazdu w rejonie restauracji przy ul. Utrata.

Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do tymczasowego oznakowania.

Zdjęcie ilustracyjne