Bielsk Podlaski. 36-latek usłyszał zarzut po zabezpieczeniu blisko 74 gramów marihuany

Bielsk Podlaski. 36-latek usłyszał zarzut po zabezpieczeniu blisko 74 gramów marihuany

Policjantki z bielskiej patrolówki zatrzymały 36-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do interwencji doszło na jednym z osiedli w Bielsku Podlaskim, gdzie funkcjonariuszki podjęły czynności wobec dwóch mężczyzn. U jednego z nich znalazły woreczek z suszem.

Partnerzy portalu:

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Podczas dalszych czynności kryminalni przeszukali miejsce jego zamieszkania i znaleźli pojemnik z suszem ukryty za łóżkiem.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 74 gramy środka.

Prokurator przedstawił 36-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne