Policjantki z bielskiej patrolówki zatrzymały 36-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.
Do interwencji doszło na jednym z osiedli w Bielsku Podlaskim, gdzie funkcjonariuszki podjęły czynności wobec dwóch mężczyzn. U jednego z nich znalazły woreczek z suszem.
Partnerzy portalu:
Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Podczas dalszych czynności kryminalni przeszukali miejsce jego zamieszkania i znaleźli pojemnik z suszem ukryty za łóżkiem.
Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 74 gramy środka.
Prokurator przedstawił 36-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie ilustracyjne


