Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.
Pierwszy z nich to 25-letni mieszkaniec Zambrowa. Funkcjonariusze zauważyli go na jednym z osiedli w mieście. Był poszukiwany do odbycia 24 dni pozbawienia wolności za wykroczenia porządkowe.
Partnerzy portalu:
Drugiego mężczyznę policjanci zatrzymali na terenie gminy Zambrów. 62-letni mieszkaniec powiatu miał do odbycia 16 dni pozbawienia wolności za wycinkę drzewa bez wymaganego pozwolenia.
Obaj mężczyźni po opłaceniu zasądzonych grzywien zostali zwolnieni.
Zdjęcie ilustracyjne


