Zambrów. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych

Zambrów. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych

Zambrowscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.

Pierwszy z nich to 25-letni mieszkaniec Zambrowa. Funkcjonariusze zauważyli go na jednym z osiedli w mieście. Był poszukiwany do odbycia 24 dni pozbawienia wolności za wykroczenia porządkowe.

Partnerzy portalu:

Drugiego mężczyznę policjanci zatrzymali na terenie gminy Zambrów. 62-letni mieszkaniec powiatu miał do odbycia 16 dni pozbawienia wolności za wycinkę drzewa bez wymaganego pozwolenia.

Obaj mężczyźni po opłaceniu zasądzonych grzywien zostali zwolnieni.

Zdjęcie ilustracyjne