Zambrów. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy za prędkość

Zambrów. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy za prędkość

Zambrowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy mercedesa, który znacznie przekroczył prędkość poza obszarem zabudowanym.

41-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego jechał 114 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 60 km/h. Oznaczało to przekroczenie prędkości o 54 km/h.

Partnerzy portalu:

Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Dostał też mandat w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

Zdjęcie ilustracyjne