Karpowicze. Kąpielisko miejskie będzie nieczynne w wakacje

Karpowicze. Kąpielisko miejskie będzie nieczynne w wakacje

W tym sezonie wakacyjnym kąpielisko miejskie w Karpowiczach w gminie Suchowola będzie nieczynne.

Powodem jest modernizacja terenu przy zalewie. W ramach prac mają powstać m.in. kemping, pole namiotowe, pomost, leżaki i wiaty wypoczynkowe. Zaplanowano też przyłącze elektryczne, oświetlenie oraz oczyszczalnię biologiczną.

Partnerzy portalu:

Kąpielisko nie będzie działać w czasie wakacji, od lipca do września. Z powodu braku nadzoru ratowniczego wprowadzono zakaz kąpieli.

Osoby przebywające na terenie obiektu robią to na własną odpowiedzialność.

Zdjęcie ilustracyjne