W tym sezonie wakacyjnym kąpielisko miejskie w Karpowiczach w gminie Suchowola będzie nieczynne.
Powodem jest modernizacja terenu przy zalewie. W ramach prac mają powstać m.in. kemping, pole namiotowe, pomost, leżaki i wiaty wypoczynkowe. Zaplanowano też przyłącze elektryczne, oświetlenie oraz oczyszczalnię biologiczną.
Partnerzy portalu:
Kąpielisko nie będzie działać w czasie wakacji, od lipca do września. Z powodu braku nadzoru ratowniczego wprowadzono zakaz kąpieli.
Osoby przebywające na terenie obiektu robią to na własną odpowiedzialność.
Zdjęcie ilustracyjne


