Łomża. Mieszkańcy nie skorzystają z bonu ciepłowniczego

Łomża. Mieszkańcy nie skorzystają z bonu ciepłowniczego

Mieszkańcy Łomży korzystający z miejskiego ciepła systemowego nie będą mogli skorzystać z bonu ciepłowniczego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej podało jednostkowe ceny ciepła netto obowiązujące od 1 lutego 2026 roku. Dla poszczególnych grup taryfowych wynoszą one od 113,05 zł do 124,37 zł za GJ.

Partnerzy portalu:

To mniej niż próg 170 zł netto za 1 GJ wskazany w przepisach dotyczących bonu ciepłowniczego. Oznacza to, że gospodarstwa domowe o niskich dochodach, korzystające w Łomży z lokalnego ciepła systemowego, nie kwalifikują się do tego wsparcia.

Szczegółowe informacje mieszkańcy mogą uzyskać w Centrum Usług Społecznych przy ul. Polnej 16.

Zdjęcie ilustracyjne