Monieccy policjanci zatrzymali 31-latka, który miał przy sobie marihuanę i haszysz.
Mężczyznę zauważyli funkcjonariusze patrolówki w centrum miasta. Według policji na widok mundurowych próbował uniknąć kontaktu.
Partnerzy portalu:
Podczas sprawdzenia policjanci znaleźli przy nim woreczek z suszem oraz substancję plastyczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało marihuanę i haszysz.
31-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło zdjęcia: KPP Mońki


