Mońki. 31-latek zatrzymany z marihuaną i haszyszem

Mońki. 31-latek zatrzymany z marihuaną i haszyszem

Monieccy policjanci zatrzymali 31-latka, który miał przy sobie marihuanę i haszysz.

Mężczyznę zauważyli funkcjonariusze patrolówki w centrum miasta. Według policji na widok mundurowych próbował uniknąć kontaktu.

Partnerzy portalu:

Podczas sprawdzenia policjanci znaleźli przy nim woreczek z suszem oraz substancję plastyczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało marihuanę i haszysz.

31-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło zdjęcia: KPP Mońki